Zapraszamy do nas ciszę. Jak poprzez muzykę, słowo i ruch skupić uwagę ucznia?
WOM Clickmeeting
Termin: 08.04.2024 godz. 19:0021:15
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Wioleta Mueller-Konieczny

,,Cisza to nie tylko nieobecność dźwięków, ale sposób funkcjonowania dzieci w kontakcie z innymi ludźmi oraz w kontakcie z rzeczami, którymi się zajmują, to skoncentrowanie swojej uwagi do wewnątrz, na własne odczucia, wyobrażenia i myśli."

Jeśli poszukują Państwo sposobu na zaproszenie do sali zajęć ciszy, zapraszam na spotkanie szkoleniowe.

Plan spotkania:

1. Wszystkie dźwięki ciszy.

2. Zapraszamy teraz ciszę, niech nas lekko ukołysze: w piosence, słowie i zabawie.

3. Chwila uważności, czyli mindfulness.

4. Aranżacja otoczenia sporo zmienia.

5. Propozycje własne uczestników- wymiana doświadczeń.

Adresaci: nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciele wychowania przedszkolnego

Prowadząca: Wioleta Mueller-Konieczny

Czas trwania: 3 godziny dydaktyczne

Dodatkowe informacje:

• Szkolenia będzie realizowane  z wykorzystaniem platformy Clickmeeting, która działa przez przeglądarkę internetową. Zalecane przeglądarki w najaktualniejszej wersji Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.

• Uczestnicy szkolenia mogą korzystać z komputera stacjonarnego/laptopa lub urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu.

• Zalecane dla aktywność  większej niż tylko komunikacja na czacie:mikrofon, kamera.

• Na podany w karcie zgłoszenia e-mail zostanie wysłane zaproszenie z linkiem do logowania.  W przypadku braku takiego e-maila (max na 2 godz. przed szkoleniem) prosimy o kontakt z organizatorem szkolenia lub sprawdzenie folderu ze spamem w Państwa programie pocztowym.

• W dniu szkolenia prosimy o zalogowanie się na 5 min  przed jego rozpoczęciem.

• Klikamy w podany link do pokoju webinarowego, przesłany w e-mailu i wpisujemy: swoje imię, e-mail (który podaliśmy w karcie zgłoszenia na szkolenie). Oczekujemy na rozpoczęcie szkolenia.

Osoba do kontaktu: Wioleta Mueller-Konieczny
email: siemianowice.doradcametodyczny@gmail.com